12
Čvc
Off

Ideální řešení pod váš plot

Ať už se chystáte ke stavbě nového plotu nebo potřebujete vyměnit ten stávající, důkladně si promyslete výběr materiálu a možnosti zhotovení plotu. Pokud je váš pozemek rozsáhlý, nebude to zrovna malá investice. Náklady na stavbu plotu můžete snížit právě správným výběrem. Nejlevnější variantou oplocení je plot z obyčejného pletiva. Takový plot má ovšem i své úskalí, především svou krátkou životností. Taky nerovný terén vám jeho stavbu bude komplikovat. V takovém případě je ale snadná pomoc. Nerovnosti terénu a výškové rozdíly srovná betonová podezdívka. Ta může být provedena klasickou betonáží nebo jednoduše položenými podhrabovými deskami.

plot

Ušetří vám spoustu času i peněz

Betonové podhrabové desky vám usnadní práci při stavbě plotu. Ušetří spoustu času, protože k jejich montáži nejsou zapotřebí žádné základy, což se promítne zvláště u rozsáhlého pozemku, kde byste jinak strávili hodiny a hodiny plné dřiny strávené jejich výkopem.  Jejich montáž je velmi jednoduchá a rychlá. Hodí se pro všechny typy plotů. Zvláště pokud se rozhodnete pro stavbu plotu z obyčejného pletiva, oceníte jejich pevnost a variabilitu.  Kromě toho zabrání zarůstající trávě, aby se dostala až na pletivo a způsobovala jeho korozi. Desky se vyrábí z kvalitního betonu a pro vyšší pevnost jsou vyztuženy ocelovými tyčemi.

dítě
 

Prodlouží životnost plotu

Všichni si chceme svůj majetek chránit tak, jak nejlépe umíme. Týká se to i pozemku, který může být součástí vašeho domu, chalupy nebo zahrady. Samozřejmě, že každá stavba plotu něco stojí. Pokud se vám do oplocení nechce investovat příliš vysokou částku, postavte si plot z obyčejného pletiva, ale nezapomeňte na podezdívku, která mu zajistí jeho stabilitu a zabrání zarůstající trávě a zvířatům, aby ho poškozovali. Když už jste si vybrali levnější typ oplocení, byla by škoda, abyste peníze vyhodili za nákladnou betonáž podezdívky. Využijte naší nabídky a vyberte si z několika typů podhrabových desek, které klasickou betonáž plně nahradí.