21
Čvn
Off

Kreativní zútulnění interiéru samolepkami na zeď

.


Proč jsou tolik oblíbené?


–     lze je snadno a rychle aplikovat

–     jsou omyvatelné

–     drží, dokud je sami nesundáte

–     aplikace je možná bez použití lepidel a nářadí

–     lze s nimi vytvořit útulnější domov

–     kreativně je můžete kombinovat a obměňovat
americké boxy.jpg 


Jaké druhy jsou běžně k dostání?


3D– opticky zvětšují prostor a vypadají skvěle například nad sedačkou nebo nad jídelním stolem.
Obyčejné– jsou barevné, i černobílé. Vinylové jsou navíc dobře omyvatelné a dají se nalepit kamkoli. Oblíbené bývají nad postelí, nad pracovními stolky nebo nad kuchyňskou linkou.
Dřevěné – čím dál populárnější jsou minimalistická bydlení, kde se hlavním materiálem stává dřevo. Dřevěné samolepky jsou proto ideálním doplňkem do vašich ložnic, obýváků nebo dětských pokojíků. Jsou sice dražší, ale bytelnější a rozhodně při jejich koupi neprohlupíte.
Zrcadlové– rozšiřují místnost, díky zachycení každého odrazu. I holá stěna může rázem vypadat zajímavější a stylovější.

 

Cena samolepek je různá. Liší se dle vámi zvoleného materiálu, velikosti nebo nápaditosti. Rozhodně jde ale o investici, která se vyplatí.
černobílá tapeta.jpg 

.


Kam s některými motivy?


Motivů existuje celá řada a je jen na vás, který si vyberete. Ovšem jsou umístění https://www.saimon.cz/ozivte-si-vase-zdi-samolepkami, která bývají častější a oblíbenější nežli jiná.

 
Obývací prostor– nejčastěji můžete vidět samolepky a tapety v obývací části interiéru. Nad sedačku se nalepují převážně 3D, vinylové či dřevěné motivy. Oblíbeným motivem bývají květiny, stromy, nápisy “home”, “family” nebo různorodé tvary.

 
Dětské pokoje– převládá barevnost. Oblíbená jsou zvířátka, písmenka nebo jinak naučné objekty.

 
Ložnice– v ložnicích jsou časté vzory ty, které se používají do obývacích prostor, ale mnohdy převládají jednodušší provedení a nebo je nahrazují zrcadlové dekorace.

 
Kuchyně – nad kuchyňskou linku se nalepují především vzorované tapety, kterými lze pokrýt celou stěnu. Dále se dozdobují části kolem jídelního stolu, aby rodinné chvilky byly o něco pohodovější.

Kreativní zútulnění interiéru samolepkami na zeď
4 (80%)1
.