10
Dub
Off

Pestrost a trendy nehtového designu

Nezáleží, zda docházíte k manikérce či si nehty upravujete sama doma. Podstata tkví nejen v pravidelné péči a zejména čistotě. Avšak mnohdy vše podtrhne právě adekvátně zvolený lak na nehty. Kvalitní lak na nehty má i své příznivé účinky, neboť zpevňuje nehty a některé laky mají vliv na podporu růstu nehtů a zesílení nehtového lůžka.
 tmavé laky
S příchodem podzimu a zimního období vždy jsou vytlačeny pastelové barvy a nastupují temnější odstíny. Neměnnou stálicí však zůstává červená barva.
 
Podzim a zima na vlnách pestré škály barev
 
Trendy barvy jsou ve znamení nejen výše zmíněné červené coby evergreen mezi barvou laku na nehty. Nicméně mezi barvy, které jsou aktuálně in, náleží jak bordó, šedá i béžová. Svůj prim hrají i metalické barvy, které se tak stávají jednoznačně hitem této sezóny. Metalické laky kralují letošnímu podzimu i zimě 2017. Ideální je volba zlaté či stříbrné barvy v rámci dokonalého laku na nehty.
 
Tak trochu odlišná francouzská manikúra
 
Jednou ze změn v rámci současného trendu je francouzská manikúra v jiné podobě. Zatímco u klasické jsou typické bílé špičky, nyní je lze mít černé. Zkrátka důraz je kladen na imaginaci v rámci barevných špiček u nehtů. Proužky jsou rovněž širší než u klasické francouzské manikúry a krom černé, lze tak mít i špičky tmavě fialové či zlaté. Fantazii se zkrátka meze nekladou.
 
Další zajímavosti ze světa aneb must have
 
Bezpochyby trendy jsou i ombré nehty, které však získáte za pomoci dobré manikérky. Tento styl lakování je reálný u profesionálů. Stejně tak různé obrazce, kdy na každému nehtu můžete mít trochu jiný. V módě jsou i černé nehty. Důraz je kladen i na třpytky. Čím více třpytek, tím tak budete více IN.
 vylitý lak
Vsaďte na gel lak
 
Gel lak je již nějakou chvíli bezkonkurenčním hitem. Jednak sluší každé ženě i dívce a není nijak velmi náročný na aplikaci. Mezi zásadní atribut náleží, že gel lak vydrží až po dobu tří týdnů. Lakování neboli použití je stejné jako u běžného laku na nehty. Avšak je třeba vědět, že je importantní správné a důkladné rozetření laku. Je třeba vše provádět pečlivě a v klidu. Můžete jej poté utvrdit pomocí LED lampy, ale není nezbytnou nutností. Mezi kladné stránky náleží snadné odstranění laku. Gel lak je velmi šetrný k nehtům.